ZESPÓŁ MUZYCZNY

B. L. A. S. K. to czteroosobowa kapela, która istnieje od stycznia 2009 roku. Mimo, że jesteśmy stosunkowo młodzi zebraliśmy już duże doświadczenie przy oprawie uroczystości i imprez. Gramy na terenie całego kraju, mamy własny, niezawodny transport, dzięki czemu docieramy w każde miejsce.

Poznaj członków zespołu

Mateusz

Założyciel Zespołu. Gra na keyboardzie, a także śpiewa. Ponadto jest WODZIREJEM, który prowadzi imprezę od początku do samego końca, nadając jej niepowtarzalny charakter. Cały czas dąży do doskonalenia swoich umiejętności w tym fachu, poprzez uczestnictwo w warsztatach wodzirejów.

Prowadzi imprezy dla dzieci jako animator, a także jest konferansjerem na różnych eventach. Dzięki swojej charyzmie oraz energii potrafi zaangażować do zabawy uczestników imprezy.

Na co dzień pracuje, jako kierowca.

Beata

Jako wokalistka dołączyła do zespołu w 2016 roku, jednakże już wcześniej wspierała firmę będąc animatorem dla dzieci. Stawiając na marzenia, po niezliczonych godzinach lekcji śpiewu została członkinią zespołu.

Jej ciepła i przyjemna dla ucha barwa sprawia, że hipnotyzuje słuchaczy, jednak, gdy trzeba potrafi także pokazać siłę swojego głosu.

Na co dzień pracuje, jako nauczycielka w prywatnym przedszkolu.

Magda

Dziewczyna o subtelnym, delikatnym, kojącym głosie. Śpiew jest jej największą pasją, której poświęca się w 100 %. Jako nastolatka uczęszczała do prywatnej szkoły muzycznej na zajęcia wokalne.

Obecnie swój talent doskonali na prywatnych lekcjach śpiewu.

Krzysztof

Najmłodszy i bardzo utalentowany członek zespołu. To człowiek orkiestra. Gra na takich instrumentach jak, akordeon, saksofon oraz keyboard.

Na co dzień uczeń konińskiego technikum a także członek dwóch orkiestr dętych.

Firma
B.L.A.S.K

Odpowiedni zespół to podstawa…
Zrobimy wszystko, a nawet więcej, by sprostać Twoim oczekiwaniom!

ZAREZERWUJ TERMIN

Jesteśmy Kreatywni

Jesteśmy młodzi i kreatywni, dzięki czemu szukamy coraz to nowych rozwiązań, aby spowodować efekt „WOW” na Twojej imprezie!

Mamy Intuicję i Doświadczenie

Pomimo młodego wieku mamy kilku letnie doświadczenie, dzięki czemu intuicja podpowiada nam, jaki repertuar dostosować w danej chwili, aby goście świetnie się bawili!

Jesteśmy zdeterminowani

Jesteśmy bardzo zdeterminowani, aby dać z siebie wszystko i na koniec imprezy usłyszeć „Jesteście świetnym zespołem, na pewno będziemy Was polecać i korzystać z Waszych usług”

Jesteśmy firmą, która pomoże Ci
zorganizować niezapomnianą imprezę!

ZAREZERWUJ TERMIN TERAZ!

Kącik reportera