ANIMATORZY

Nasza firma pomoże Ci także zapewnić atrakcje dla najmłodszych. Bawimy dzieci na komuniach, urodzinach, weselach i różnego rodzaju eventach! Posiadamy wykwalifikowanych ANIMATORÓW, mających duże doświadczenie w pracy z dziećmi w różnym wieku.

Co robimy podczas animacji ?

  • Przebieramy się w różnego rodzaju stroje: klauni, piraci, indianie itp., a następnie wychodzimy wśród dzieci i zabawiamy je.
  • Tańczymy, organizujemy konkursy oraz prowadzimy zabawy
    w sposób adekwatny do wieku dzieci
  • Malujemy dzieciom twarze oraz skręcamy dla nich balony, co jest dodatkowym urozmaiceniem w trakcie zabaw.
  • Tworzymy kącik malucha, czyli inaczej kolorowy plac zabaw,
    a w nim: bujaki, huśtawki, pluszowe maskotki, dmuchane zabawki, itp.
  • Chodzące maskotki – wspaniała niespodzianka dla dzieci, które wcześniej tego typu postacie widziały jedynie na ekranie telewizora lub wyświetlacza telefonu.

Rozkręcimy imprezę dla najmłodszych!

Zapewniamy wspaniałą zabawę dla dzieci, występujemy na urodzinach, komuniach, weselach,
imprezach okolicznościowych, dosłownie wszędzie tam, gdzie nas potrzebujesz!

Beata i Mateusz

Jesteśmy animatorami z 5-letnim doświadczeniem, posiadamy również certyfikaty za ukończone szkolenia. Sprawimy, że uroczystość dla najmłodszych będzie przez nich na długo niezapomniana! Posiadamy szereg atrybutów, zabawek oraz kostiumów. m.in. stroje klaunów, piratów, Myszka Miki itp. Obecnie występujemy na wszelkiego rodzaju imprezach: festyny, komunie, urodziny, jesteśmy również zapraszani na wesela oraz 18-stki. Po prostu wszędzie tam, gdzie znajduje się grupka dzieci.

Kącik reportera